KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 3088506

nr 308 8506

Blyerts

signerad, 50x38

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 april 2004

4/4 15:46:54 1      Vinnande bud